27.04.2014 7219

Виглядати на всі сто завжди актуально!

24 квітня в актовій залі Уманського НУС проводився конкурс із перукарського мистецтва та декоративної косметики (візажу), мета проведення якого –  підтримка талановитої молоді, підвищення професійної майстерності майстрів-початківців перукарської справи та візажу.

Організатором конкурсу стала член ради студентського самоврядування університету Аліна Махаринська. Конкурс складався із трьох етапів: «Із фото в реальність», весільний стиль і вечірній макіяж та зачіска.

Ведучий заходу Віталій представив членів журі:

Аріна Мазур – професійний візажист, Любов Біліченко – майстер-перукар, Вікторія Рига – представник благодійного фонду «Вікторія», Маргарита Парубок – голова профспілкового комітету університету. У конкурсі брали участь 5 команд:

• І – Анастасія Васальська – перукар, факультет менеджменту;

Ірина Максименко – візажист, факультет менеджменту;

• ІІ – Наталія Ярова – перукар, факультет агрономії;

Олена Новіцька – візажист, інженерно-технологічний факультет;

• ІІІ – Діана Швець – перукар, інженерно-технологічний факультет;

Галина Яременко – візажист, факультет менеджменту;

• ІV – Анна Шведа – перукар, факультет лісового і садово-паркового господарства;

Альона Фоміна – візажист, факультет лісового і садово-паркового господарства;

• V – Юлія Бондар – перукар, факультет економіки і підприємництва;

Надія Стеценко – візажист, факультет агрономії.

Спонсорами чудового дійства стали благодійний фонд «Вікторія», деканати факультетів менеджменту, плодоовочівництва, екології та захисту рослин, лісового та садово-паркового господарства, економіки і підприємництва та інженерно-технологічного факультету, професійний візажист Аріна Мазур, професійний перукар Любов Біліченко та компанія M-tel, що надавала технічну підтримку.

Команди користувались продукцією косметичних фірм «Oriflame», «Avon», «Mary cay», «Tiande» та «Faberlic».

Перукарі та візажисти дуже старалися, адже у цьому конкурсі вони були художниками обличчя та архітекторами волосся.

Виглядати на всі сто завжди актуально!

За умовами першого конкурсу команди повинні були створити образи відомих особистостей. Другий конкурс містив завдання, що стосувалося створення весільного стилю, третій – вечірній макіяж та зачіску. Моделі дефілювали в залі, глядачі могли роздивитися створені шедеври. У перервах між завданнями  ведучий проводив різноманітні конкурси, переможці яких отримували заохочувальні призи.

Виглядати на всі сто завжди актуально!

І ось настав хвилюючий момент нагородження.

Від навчального закладу учасників конкурсу привітав завідувач Центру культури і виховання студентів Петро Паєвський, який подякував за чудовий захід, побажав успіхів, творчих ідей, втілення в життя своїх задумів та вручив дипломи перукарів-початківців та візажистів учасникам команд.

Виглядати на всі сто завжди актуально!

• ІІІ місце отримала команда у складі перукаря-початківця Надії Стеценко та візажиста-початківця Юлії Бондар;
  • ІІ місце – здобули перукар-початківець Діана Швець та візажист-початківець Галина Яременко;
  • І місце – виборола команда у складі перукаря-початківця Анни Шведи та візажиста-початківця Альони Фоміної.

Переможці отримали дипломи, сертифікати на безкоштовні послуги в салонах та подарунки від косметичних фірм.

Організатор та натхненник конкурсу Аліна Махаринська подякувала спонсорам за фінансову допомогу, також окрему вдячність висловила завідувачу Центру культури і виховання студентів Петру Паєвському та куратору 21-з групи Наталії Комісаренко.

Виглядати на всі сто завжди актуально!

Сподіваємось, що проведення таких конкурсів стане традиційним, адже бути завжди красивою – круто!

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання