19.10.2017 5008

Науково-практичні конференції – основа успішної наукової діяльності  колективу кожного вищого навчального закладу, адже завдяки їм науково-педагогічні працівники мають можливість презентувати та подати до обговорення результати власних наукових досліджень, обмінятися досвідом з колегами, набути нових знань тощо. 19 жовтня в Уманському національному університеті садівництва розпочала роботу VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи».

Робота VІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи» традиційно відбувалася у формі пленарного засідання та засідання наукових секцій. З вітальним словом до учасників конференції звернувся проректор з наукової та інноваційної діяльності Уманського національного університету садівництва, доктор сільськогосподарських наук, професор Віктор Карпенко, який зазначив, що передумовою соціально-економічного та політичного становлення країн, розвитку ринків товарів і послуг, успіху підприємства й окремої людини є процеси управління. Незалежно від рівня розвитку суспільства, реалізація окреслених планів неможлива без ефективної організації людей, координації їх дій з використанням різних важелів управління.

V Всеукраїнська науково-практична конференція проходила на високому науково-теоретичному рівні, у формі дискусій, з поміркованою полемікою та великим зацікавленням як молодих вчених, так і студентської молоді.

У наукових доповідях, висвітлених на пленарному засіданні, піднімалися актуальні питання децентралізації влади та особливостей її реформування в Україні, проблеми функціонування аграрного ринку України, державного регулювання інституціональних змін в агропродовольчій сфері, професійної підготовки фахівців у вищих навчальних закладах аграрного профілю тощо.

Загальновідомо, що поняття «менеджмент» ототожнюється, як правило, з людьми і є атрибутом винятково соціальних систем та їх різновидів. Однак вивчення особливостей становлення менеджменту як самостійної сфери  знань дає усвідомлення закономірностей розвитку суспільства в сучасних умовах глобалізації. Саме тому VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Менеджмент ХХІ: проблеми і перспективи» стала знаковою подією для всіх науковців даної сфери та відбулася на високому організаційному та науковому рівні.

За її результатами опублікована збірка матеріалів тез доповідей учасників конференції.

Інна Новак, заступник декана факультету менеджменту з наукової роботи