20.07.2015 4637

Вийшов з друку червневий номер журналу «Новини садівництва»

Червневий номер  науково-виробничого журналу «Новини садівництва», заснованого у 1993 р. корпорацією «Укрсадвинпром», Уманським національним університетом садівництва, Інститутом помології НААН, Мелітопольською і Подільською дослідними станціями Інституту садівництва НААН, присвячено новим елементам ефективних технологій вирощування і тривалого зберігання плодів.

У рубриках «Актуально» і «Захист саду» подано матеріали щодо ефективного захисту від парші, а також від яблуневої плодожерки з використанням аерозольних феромонів.

У найбільш об’ємній рубриці «Агротехніка» розглянуто досвід австралійських садівників у сортовій технології вирощування груші, типи плодоношення й елементи італійської технології вирощування сортів цієї плодової культури та нове у формуванні крони «Відкрита татура».

У рубриці «Точка зору» подано оцінку польського фахівця щодо добору сортів яблуні для товарних садів.

У рубриці «За рубежем» викладено судження відомого бельгійського фахівця Йогана Ніколаї щодо стану і технологічних новинок польського садівництва.

Рубрика «Нові культури і сорти» містить опис сорту груші Форель, значні обсяги якої постачаються на європейський континент з країн Південної Півкулі.

«Переробка, реалізація» містить інформацію щодо сучасного тренду в зберіганні та реалізації плодів груші: «Хрусткі і солодкі», а також рейтингову оцінку сортименту плодових культур перед закладанням саду.

Зацікавлені знайдуть також пропозиції вітчизняних і закордонних виробників плодів і садивного матеріалу, засобів захисту насаджень від шкідників, хвороб та бур’янів і технологічного обладнання для догляду за садом, збирання і зберігання врожаю.

Вийшов з друку червневий номер журналу «Новини садівництва»

Олександр Мельникголовний редактор журналу