17.10.2014 4665

Вийшов з друку третій номер журналу «Новини садівництва»

Заснований за ініціативи кафедри плодівництва та виноградарства Уманського національного університету садівництва щоквартальний науково-виробничий журнал «Новини садівництва» видається з 1993 року. Цьогорічний вересневий номер присвячено новим елементам сучасних технологій вирощування плодів і ягід.

У рубриці «Актуально» подано матеріали щодо запобіганням втратам від осипання плодів і так звані ключі для визначення фенологічних фаз яблуні та груші.

Найбільш об’ємну рубрику «Агротехніка» присвячено висвітленню передового досвіду польських садівників з догляду за інтенсивним садом яблуні, груші і черешні. Також тут знаходиться об’ємний матеріал з вирощування малини  та ожини.

У рубриці «За рубежем» за матеріалами міжнародного симпозіуму “Prognosfruit”, що відбувся у столиці Туреччини м. Стамбулі 6-8 серпня цього року, розглянуто тенденції виробництва яблук у Європі і світі, висвітлено і передовий досвід польських та німецьких садівників з вирощування черешень.

«Переробка, реалізація» містить інноваційні розробки із застосування озону та інгібітору етилену з метою зменшення втрат плодів під час тривалого зберігання.

Зацікавлені знайдуть календар закордонних конференцій, семінарів і виставок, а також пропозиції вітчизняних і закордонних виробників плодів і садивного матеріалу, засобів захисту насаджень від шкідників, хвороб та бур’янів і технологічного обладнання для догляду за садом, збирання і зберігання врожаю.

Анотації опублікованих в журналі «Новини садівництва» матеріалів – на сайті www.novsad.com.

Вийшов з друку третій номер журналу «Новини садівництва»

Олександр Мельник,

завідувач кафедри плодівництва і виноградарства, головний редактор журналу