Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки
Наше сьогодення – це необхідність інформованості у справах особистої безпеки. Саме тому всім нині потрібно знати, як поводитись в разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Адже територія України - одна з найзабрудненіших різноманітними вибуховими пристроями у світі. Саме з цією метою в Уманському національному університеті садівництва відбулася зустріч з інструкторами Асоціації саперів України, які провели навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів.
«Не підходь. Не чіпай. Телефонуй 101» — на цих трьох правилах наголосили інструктори ГО «Асоціація саперів України», розповідаючи студентсько-викладацькому колективу Уманського НУС про вибухонебезпечні предмети, які можна знайти навіть на тих територіях України, де не ведуться активні бойові дії.
— Сьогодні ми будемо говорити про безпечну поведінку. Україна є найзамінованішою країною у світі й, на жаль, напевно, найближчі сто років ми будемо ще говорити про це й працювати над питанням розмінування території. Тому нам важливо навчити цивільне населення правильно поводитися з вибухонебезпечними предметами, — зазначила Ольга БРАЙЧЕНКО, інструктор ГО «Асоціація саперів України».
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1360-600x-6b3.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1382-600x-9b0.jpeg)
Пані Ольга також зауважила, що попри роботу саперів, ворог щодня продовжує обстрілювати та заміновувати нові території України. Тож під час лекції інструктори акцентували увагу на інформації: види вибухівки та різновиди загроз; небезпечні та безпечні території. Детально обговорили з присутніми на зустрічі і модель безпечної поведінки та алгоритм дій, якщо: потрапили на небезпечну територію, коли знайшли міну, коли неподалік щось вибухнуло і є поранені, якщо самі потрапили під обстріл.
Окрім того, інструктори ГО «Асоціація саперів України» розповсюдили навчально-методичні посібники та просили ознайомити з отриманою інформацією рідних і друзів, що дасть можливість розповсюдити інформацію про попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів серед більшої кількості населення.
Фотогалерея
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1354-250x180-50a.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1360-250x180-5f3.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1361-250x180-bcb.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1368-250x180-bcb.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1375-250x180-2eb.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1378-250x180-c58.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1382-250x180-b1e.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1385-250x180-ae0.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1395-250x180-cdd.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1403-250x180-78a.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1399-250x180-78a.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1405-250x180-bea.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1410-250x180-c7a.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1413-250x180-553.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1417-250x180-1cb.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1430-250x180-b48.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1434-250x180-c75.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1431-250x180-c75.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1438-250x180-5aa.jpeg)
![Викладачам та студентам Уманського НУС розповіли про золоті правила мінної безпеки](assets/cache/images/2024/news/dsc_1441-250x180-d6c.jpeg)