11.09.2015 4594

Викладачі Уманського НУС на Дні поля Німецького аграрного центру

10 вересня 2015 року у селі Поташ науковці Уманського НУС взяли участь у Дні поля, який традиційно протягом багатьох років проводить Німецький аграрний центр. На дослідному полі та демонстраційних майданчиках були представлені найновіші та інноваційні продукти 21 компанії, які є членами асоціації AMTU. Науковці університету мали змогу наочно побачити практичне застосування сучасної техніки по обробітку ґрунту з подальшим посівом культур, а також тестову ділянку для обприскування. На демонстраційних ділянках ознайомились із сучасними сортами та гібридами основних польових культур.

Викладачі Уманського НУС на Дні поля Німецького аграрного центру

Поїздка виявилась досить цікавою та змістовною, адже науковці Уманського НУС вдало поєднують теоретичну складову навчального процесу з практичними навичками сучасного аграрного виробництва.

Ігор Прокопчук, Голова ради молодих учених Уманського НУС