12.11.2014 5017

Викладацький досвід

10 листопада 2014 року в Уманському НУС на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин з нагоди наближення свята Дня студента провели обмін місцями студент-викладач.

Викладацький досвід

У ролі викладача був В’ячеслав Яценко (студент 51-згм групи), який провів практичне заняття в 32-п групі під керівництвом кандидата с.-г. наук, доцента Ковтунюк З.І. з  дисципліни «Овочівництво».

Викладацький досвід

Тема заняття «Визначення площі живлення схем і норм сівби овочевих рослин». На занятті розглядались питання схем і норм сівби овочевих рослин та їх  площі живлення, особливості вирощування та підживлення.

На занятті студенти активно задавали питання, дискутували та ділились науковим досвідом, обмін яким став доброю традицією в університеті.

Викладацький досвід

Анна Слонь, заступник декана факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин з виховної роботи