05.03.2014 5932

Випуск магістрів з менеджменту

Так вже влаштовано в житті, що хороший час завжди пролітає швидко. Ось так само швидко і пролетів час навчання в університеті для менеджерів зі спеціальностей «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр». Студентське життя повне радісних вражень та дрібних прикростей закінчилося і 28 лютого настав день випуску.

Випуск магістрів з менеджменту

Розпочала свято декан факультету Наталія Вернюк. Вона оголосила результати діагностики якості вищої освіти випускників та їх готовності до роботи в умовах ринкової економіки і наприкінці виступу подякувала батькам за гарних дітей, привітала всіх випускників зі святом і згідно розпорядження по деканату факультету вручила подяки активним учасникам у науковому, громадському, культурно-масовому, спортивному житті факультету.

І ось настав довгоочікуваний момент вручення дипломів про повну вищу освіту й заступник декана з навчальної роботи Вікторія Жмуденко зачитала наказ. Почесне право вручити дипломи було надано проректору з наукової та інноваційної діяльності, професору Віктору Карпенку та декану факультету Наталії Вернюк.

Випуск магістрів з менеджменту

Після того, як відіграв туш, випускники почули на свою адресу дуже багато приємних, теплих, щирих привітань. Першим від адміністрації університету їх вітав проректор Віктор Карпенко і побажав гідно нести статус випускника Уманського національного університету садівництва, прославляючи рідну Alma-mater славетними вчинками та корисними справами.

Потім випускників з урочистою подією привітали присутні викладачі, які протягом всіх років навчання давали їм необхідні знання і вклали в кожного з них часточку свого серця. Слова-вітання злетіли з вуст завідувачів випускових кафедр, професорів Анатолія Бурика та Олександра Школьного. Впродовж своїх виступів вони побажали випускникам міцного здоров’я, успіхів, реалізації задумів і творчих планів.

Зі словами вітання звернулися до випускників і їх куратори – доцент кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Майя Костюк та доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Сергій Приліпко. Вони побажали випускникам здійснення мрій не тільки на професійному шляху, але й в особистому житті.

Наш факультет – велика дружна родина. І тому привітати випускників зі святом прийшли і студенти-першокурсники. Від їх імені вітання висловила студентка 11-з групи Анастасія Белім.

Випуск магістрів з менеджменту

Разом зі своїми вже дорослими дітьми розділили радість свята і їхні батьки, від імені яких до слова було запрошено Валентину Соколюк. Вона привітала всіх випускників з цією урочистою подією, побажала їм самореалізації в подальшому житті і висловила щиру вдячність професорсько-викладацькому складу за щоденну кропітку працю і важливий внесок у виховання гідної молодої зміни.

Після почутих привітань на свою адресу випускники сказали слово-відповідь. Красномовний виступ Сергія Дишлюка доповнила своїм авторським віршем вдячності Людмила Коренюк. На завершення виступу під звуки маршу випускники занесли до зали запашні короваї і вручили їх проректору університету та декану факультету, а всім присутнім викладачам подарували чудові троянди.

Випуск магістрів з менеджменту

І ось настав момент, коли свято добігло кінця.

Віват, випускники! Хай доля ваша буде чистою і величною, на шляху життєвому буде багато добрих людей. Віри, надії і любові вам на довгі роки!

В добру путь!