08.02.2014 5583

Випуск молодших спеціалістів

31 січня 2014 року в Городищенському коледжі Уманського НУС відбувся випуск молодших спеціалістів зі спеціальності „Зберігання, консервування та переробка продукції рослинництва". Святково та урочисто відбулось вручення дипломів, випускників вітали дирекція та педагогічний колектив коледжу.

Не лише з метою профорієнтації, а й з вітаннями та найкращими побажаннями до випускників звернулася колишня студентка коледжу, а зараз викладач  кафедри технології зберігання та переробки плодів і овочів Уманського НУС Людмила Матенчук. Сподіваємось, що в своє подальше життя випускники візьмуть з коледжу не лише знання, а і його традиції, активне відношення до життя та обов’язково продовжать своє навчання за обраним фахом у нашому університеті.

Випуск молодших спеціалістів

Олександр Пушка, декан інженерно-технологічного факультету