02.07.2013 5429

Випуск на факультеті менеджменту

Прекрасного червневого дня в актовій залі університету вся родина факультету менеджменту зібралася на традиційне свято – випуск фахівців-менеджерів зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Урочисті збори відкрив в.о. декана факультету менеджменту Василенко Олександр Петрович.

Свято розпочалося з вшанування пам’яті про студентів, викладачів, співробітників університету, які віддали своє життя в боротьбі за свободу і незалежність нашої Батьківщини у роки Великої Вітчизняної війни і випускники виконали почесну місію покладання квітів до меморіалу загиблих воїнів.

Завідувачі випускових кафедр, професори Бурик Анатолій Федорович та Школьний Олександр Олексійович доповіли про результати діагностики якості вищої освіти випускників та їх готовність до роботи в умовах ринкової економіки. Впродовж своїх виступів вони побажали винуватцям свята творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів.

Випуск на факультеті менеджменту

А далі настав урочистий довгоочікуваний момент – вручення дипломів про повну вищу освіту. Почесне право вручити дипломи було надано проректору з наукової та інноваційної діяльності, професору Карпенку Віктору Петровичу та в.о. декана факультету Василенку Олександру Петровичу.

Випуск на факультеті менеджменту

Крім дипломів, згідно з розпорядженням по факультету менеджменту, випускникам, які брали активну участь у науковому, громадському, культурно-масовому житті факультету, були вручені подяки.

Випуск на факультеті менеджменту

Після того, як відіграв туш, випускники почули на свою адресу дуже багато приємних, теплих, щирих привітань. Першим від адміністрації університету їх вітав проректор Карпенко Віктор Петрович. Він зазначив, що диплом – це один із перших та найважливіших документів вже дорослого життя, який наче путівка у самостійний світ, де набуті в університеті знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть нові можливості та перспективи професійного росту. Побажав гідно нести статус випускника Уманського національного університету садівництва, прославляючи рідну Alma-mater славетними вчинками та корисними справами.

Випуск на факультеті менеджменту

З урочистою подією випускників вітали присутні викладачі, які протягом всього періоду навчання були поруч і сіяли розумне, добре, вічне. Слова-вітання злетіли з вуст викладачів випускової кафедри менеджменту організацій Загороднюк Оксани Вікторівни та Малюги Людмили Миколаївни. Вони побажали випускникам здійснення мрій не тільки на професійному шляху, але й в особистому житті.

В цей святковий день не залишилися осторонь студенти-першокурсники. Від їх імені вітання випускникам висловила студентка 11-з групи Насальська Анастасія.

Радість свята з випускниками розділили найдорожчі для них люди – це батьки. Від імені батьків до слова було запрошено Парубок Маргариту Іванівну, яка, в першу чергу, привітала всіх випускників з цією урочистою подією, побажавши їм самореалізації в подальшому житті, а також зі словами вдячності звернулася до професорсько-викладацького складу факультету менеджменту і побажала, щоб досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців та виховання молоді й надалі служив зміцненню нашої держави.

Випуск на факультеті менеджменту

Слово-відповідь на почуті привітання від імені всіх випускників сказали студентка 51-мз групи Парубок Наталія та студентка 51-мс групи Кузьменко Ірина. Задушевний виступ Наталії доповнив дзвінкий спів Ірини. На завершення виступу під звуки маршу випускники занесли до зали запашні короваї і вручили їх проректору університету та декану факультету, а всім присутнім викладачам подарували чудові троянди.

Випуск на факультеті менеджменту

Після всіх урочистостей ведучий святкових зборів, в.о. декана факультету менеджменту Василенко Олександр Петрович сповістив про їх завершення і наостанок ще раз привітав всіх випускників із успішним закінченням навчання в університеті й побажав кожному знайти себе, своє місце в житті, бути завжди людиною, натхненно і наполегливо домагатися високих результатів на благо процвітання нашої України.

Звуки мелодії Гімну України проникли в молоді серця нової когорти фахівців-менеджерів і сповістили про вступ на ниву дорослого життя.

Випуск на факультеті менеджменту

Віват, випускники! В добру путь!

Заступник декана факультету менеджменту з виховної роботи Кустріч Л.О.