Випуск спеціалістів з менеджменту
30 червня відбулося урочисте вручення дипломів студентам, які навчалися за спеціальностями «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».
Ця надзвичайно зворушлива подія має велике значення для випускників, адже вони здобули якісну вищу освіту і тепер матимуть додаткові можливості для особистого та професійного розвитку.
Урочистості відкрила заступник декана з навчальної роботи Вікторія Жмуденко. Вона навіяла спогади про незабутні моменти студентського життя і побажала здійснення найзаповітніших мрій.
Слова вітання також висловили завідувач Центру культури та виховання студентів Петро Паєвський, завідувач кафедри менеджменту Олександр Школьний, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Сергій Приліпко. З батьківською теплотою привітали випускників куратори – доцент кафедри публічного управління та адміністрування Людмила Малюга, доцент кафедри української та іноземних мов Світлана Каричковська.
З вуст Валентини Цимбарович пролунало душевне поздоровлення від найближчих і найрідніших для випускників людей – їхніх батьків.
Звичайно ж, почувши на свою адресу багато добрих слів, випускники також сказали своє слово-відповідь. Вони подякували батькам за розуміння і підтримку, професорсько-викладацькому складу – за отримані професійні знання, вміння і навички, за мудрі, корисні поради і запевнили всіх присутніх, що будуть гідно нести звання випускника Уманського національного університету садівництва.
Шановні випускники, ми віримо у вас і ваші можливості, можемо називати вас фахівцями своєї справи. Щиро бажаємо вам впевненості у своїх силах, високих професійних досягнень і простого людського щастя!
Лілія Кустріч, заступник декана з виховної роботи
Фотогалерея
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/1-250x180-44e.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/3-250x180-f4a.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/6-250x180-6f2.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/7-250x180-325.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/8-250x180-f97.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/9-250x180-d28.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/10-250x180-e5f.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/11-250x180-e63.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/12-250x180-eb2.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/14-250x180-9d2.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/17-250x180-3f0.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/18-250x180-bcd.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/19-250x180-701.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/20-250x180-eac.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/21-250x180-b3b.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/22-250x180-409.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/23-250x180-148.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/24-250x180-a3f.jpeg)
![Випуск спеціалістів з менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/vipusk/25-250x180-cfd.jpeg)