18.12.2013 4575

Випуск в аспірантурі та докторантурі Уманського НУС

Аспірантура і докторантура Уманського національного університету садівництва є основною формою підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів. Саме тут здійснюється підготовка докторантів із 7-ми спеціальностей та аспірантів із 18-ти спеціальностей. Активно відбувається й самостійна підготовка дисертаційних робіт здобувачами.

Аспірантуру і докторантуру університету обирають для навчання не тільки студенти нашого навчального закладу, але й інших регіонів: Києва, АР Крим, Кіровоградської, Черкаської, Вінницької, Львівської, Одеської та Закарпатської областей. Цей факт є беззаперечним доказом потужного науково-педагогічного потенціалу Уманського НУС та високого рейтингу серед інших аграрних вишів України.

17 грудня у читальній залі Наукової бібліотеки Уманського НУС відбулася важлива подія: випуск аспірантів та докторантів, у яких завершився термін  навчання.

Випуск в аспірантурі та докторантурі Уманського НУС

Відкрив урочисте засідання проректор з наукової та інноваційної діяльності, доктор сільськогосподарських наук, професор Віктор Карпенко, який зазначив: «Навчання в аспірантурі і докторантурі стало для вас підґрунтям до етапу становлення науково-педагогічних працівників. Ви пройшли півшляху, головна мета якого – захист дисертації». Віктор Петрович побажав випускникам подальших творчих звершень, плідної праці та успішного захисту дисертацій, адже попереду на випускників чекають два захисти – попередній та основний.

Випуск в аспірантурі та докторантурі Уманського НУС

Завідувач відділу аспірантури і докторантури Наталія Сомова зачитала наказ про відрахування, а проректор з наукової та інноваційної діяльності Віктор Карпенко вручив двом докторантам та сорока чотирьом аспірантам перший документ, що засвідчує приналежність до науково-педагогічних працівників – свідоцтва про закінчення аспірантури і докторантури.

Випуск в аспірантурі та докторантурі Уманського НУС

На жаль, не всі подолали цю сходинку на шляху до наукового олімпу; три особи не виконали план аспірантської підготовки і тому були відраховані з аспірантури без вручення свідоцтв про її закінчення.

Засідання завершилось найкращими побажаннями завідувача відділу аспірантури і докторантури Наталії Сомової випускникам щастя, кохання, великих звершень на науковій ниві.

Прес-центр університету