Випускник – 2016: знайомство з професіями
Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Адже саме від нього, від правильності обраної дороги, залежить багато в чому те, як складеться життя надалі. Саме тому вибір професії – це відповідальний крок у житті людини, який слід зробити виважено й свідомо, з урахуванням нахилів та здібностей, особистих і громадських інтересів. І саме професія визначить у майбутньому соціальний статус, затребуваність у професійній сфері, рівень матеріального добробуту, успішність буття.
24 листопада Уманський національний університет садівництва гостинно зустрічав гостей та учасників акції «Випускник – 2016», організатором якої виступив Уманський районний центр зайнятості. Захід організовано з метою ознайомлення гостей і випускників шкіл зі світом професій та проблемами ринку праці, розширення кругозору щодо змісту і вимог професії до людини, ознайомлення з правилами та можливими помилками під час вибору професії, пропагування робітничих професій та підвищення статусу робітника в суспільстві.
На заході були присутні представники навчальних закладів регіону, зокрема, Уманського національного університету садівництва, Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка, Тальянківського агротехнічного коледжу та інших. Представники навчальних закладів ознайомили випускників та гостей заходу з правилами прийому, напрямами підготовки та спеціальностями закладів освіти.
Стати професіоналом – це бути потрібним суспільству, перебувати в гармонії з власними потребами та почуттями. На це йдуть найкращі роки життя людини, які не можна витрачати марно. Головне, щоб людина займалася улюбленою справою. В цьому запорука успіху!
Фотогалерея
![Випускник – 2016: знайомство з професіями](assets/cache/images/2015/admition/24.11/IMG_5390-250x180-4ac.jpeg)
![Випускник – 2016: знайомство з професіями](assets/cache/images/2015/admition/24.11/IMG_5392-250x180-a1e.jpeg)
![Випускник – 2016: знайомство з професіями](assets/cache/images/2015/admition/24.11/IMG_5394-250x180-a1e.jpeg)
![Випускник – 2016: знайомство з професіями](assets/cache/images/2015/admition/24.11/IMG_5396-250x180-a1e.jpeg)
![Випускник – 2016: знайомство з професіями](assets/cache/images/2015/admition/24.11/IMG_5398-250x180-a1e.jpeg)
![Випускник – 2016: знайомство з професіями](assets/cache/images/2015/admition/24.11/IMG_5403-250x180-a1e.jpeg)
![Випускник – 2016: знайомство з професіями](assets/cache/images/2015/admition/24.11/IMG_5409-250x180-e30.jpeg)
![Випускник – 2016: знайомство з професіями](assets/cache/images/2015/admition/24.11/IMG_5414-250x180-e30.jpeg)
![Випускник – 2016: знайомство з професіями](assets/cache/images/2015/admition/24.11/IMG_5429-250x180-e30.jpeg)
![Випускник – 2016: знайомство з професіями](assets/cache/images/2015/admition/24.11/IMG_5440-250x180-e30.jpeg)
![Випускник – 2016: знайомство з професіями](assets/cache/images/2015/admition/24.11/IMG_5444-250x180-2b3.jpeg)
![Випускник – 2016: знайомство з професіями](assets/cache/images/2015/admition/24.11/IMG_5459-250x180-2b3.jpeg)
![Випускник – 2016: знайомство з професіями](assets/cache/images/2015/admition/24.11/IMG_5462-250x180-2b3.jpeg)