Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!
Чергова визначна подія на теренах Уманського національного університету садівництва відбулася в актовій залі навчального закладу – традиційний випуск молодих фахівців.
Розпочалася низка урочистостей піснею-побажаннями миру українцям, а також з вітального слова очільників Уманського НУС – ректора Олени Непочатенко та першого проректора Івана Мостов’яка.
«Понад шість років ви, дорогі випускники, провели у стінах нашого уславленого університету. І нині, у ювілейний 175 рік заснування навчального закладу, вам випала честь підводити підсумки свого навчання.
Впевнена, що час студентства, коли ви отримували нові знання, знайомилися, підкорювали вершини професійних знань і формувалися як особистість, залишиться у пам’яті найкращим періодом життя. І я бажаю вам і надалі постійного особистісного та професійного розвитку, успішних рішень і безупинного пошуку нових можливостей для реалізації. Примножуйте знання, отримані в стінах Уманського НУС, зростайте професійно та морально, адже саме таким є портрет випускника нашого університету.
Хай на вашому життєвому шляху зустрічаються лише позитивні та добрі люди, а горизонти будуть сповнені потенційних перспектив. Збагачуйтеся досвідом, примножуйте скарби своєї душі, будьте чесними із собою й оточуючими» – побажала молодим фахівцям ректор університету Олена Непочатенко, а також вручила дипломи з відзнакою кращим студентам.
«Ця радісна хвилююча подія не лише для випускників і їх батьків, а й для університету загалом. За ним стоїть радісна пора оволодіння знаннями та вміннями. Ще вчора ви були студентами з різних куточків країни, а нині, молоді та талановиті, впевнено вирушаєте у самостійне професійне життя. Нехай диплом Уманського НУС залишається для вас не лише документом про вищу освіту, а й надійним провідником професійного шляху, предметом гордості та знаком приналежності до нашої університетської родини. Ми завжди раді бачити вас в стінах університету, адже його славу складаєте саме ви – випускники. Тому пам’ятайте: щороку, в останню суботу червня, збираються випускники всіх років. Від щирого серця бажаю вам невичерпного оптимізму, міцного здоров’я, незламної сили духу, досягнень у житті, досконалості в професійній діяльності, надійних друзів, вірного кохання. Із вдячністю та гідністю несіть звання випускника Уманського національного університету садівництва! В добрий час і в щасливу дорогу!» – привітав випускників Іван Іванович.
Щиро віншували випускників зі знаменною подією у їхньому житті декани всіх шести факультетів, які вручали винуватцям свята дипломи про освіту звичайного зразка.
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0018-600x-3e8.jpeg)
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0196-600x-95d.jpeg)
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0255-600x-39d.jpeg)
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0285-600x-57b.jpeg)
Привітали випускників із початком нового етапу їхнього життя учасники Центру культури та виховання студентів, які побажали всім у Новому році яскравих вражень від життя та прихильності долі у всіх починаннях.
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0132-600x-ef6.jpeg)
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0310-600x-cf7.jpeg)
Впевнені, що ніхто з випускників не забуде цю мить – радісного очікування нового життя. Тож хай стелиться ваша дорога виконаними мріями та сподіваннями і завжди повертає до рідної Альма-матір. Будьте наполегливими у досягненні ваших цілей і втіленні мрій, адже успіх завжди супроводжує тих, хто наполегливо долає всі труднощі та не втрачає віри! Вперед до перемог, світлих горизонтів і щасливого майбутнього!
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0192-250x180-f86.jpeg)
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0018-250x180-d39.jpeg)
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0078-250x180-8a8.jpeg)
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0132-250x180-4e3.jpeg)
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0145-250x180-4df.jpeg)
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0150-250x180-eb9.jpeg)
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0196-250x180-d35.jpeg)
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0255-250x180-907.jpeg)
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0285-250x180-b02.jpeg)
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0310-250x180-e53.jpeg)
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0325-250x180-522.jpeg)
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0455-250x180-b3d.jpeg)
![Випускникам Уманського національного університету садівництва вручили дипломи магістрів!](assets/cache/images/2019/news/vipusk/dsc_0785-250x180-92d.jpeg)