11.09.2014 4828

Віра, надія, добро оселилися в серцях студентів спеціальності «Фінанси і кредит»

Так склалось, що наше покоління живе у світі, повному благ та зручностей. Проте, як виявилось, навіть сучасне цивілізоване суспільство не здатне убезпечити себе від кривавих подій, що відбуваються сьогодні на сході України. І кожен українець щиро хвилюється за своїх співвітчизників.

Віра, надія, добро оселилися в серцях студентів спеціальності «Фінанси  і кредит»
9 вересня викладачі кафедри фінансів та кредиту спільно з радою студентського самоврядування факультету економіки та підприємництва провели виховну годину під тематичною назвою «Віра. Надія. Добро». Було запрошено усіх студентів спеціальності «Фінанси і кредит», а в ролі доповідача виступив священик Свято-Успенського храму отець Вадим.

Священик розпочав свою розповідь із двох життєвих історій, які зачепили свідомість слухачів. Всі могли і порадіти за чужі перемоги, і поспівчувати поразкам. Лунали заклики до співпереживання нинішнім подіям у світі та, зокрема, в Україні. І саме на цій темі було зосереджено особливу увагу і присутніх, і доповідача.

Наостанок отець Вадим у невимушеному спілкуванні зі студентами закликав до праведного способу життя, адже лише чесність, щирість, відвага гідність і любов до ближнього можуть змінити суспільство на краще.

Студенти факультету економіки і підприємництва у найближчому майбутньому сподіваються на проведення радою студентського самоврядування подібних зустрічей і для інших спеціальностей.

Тетяна  Грачова, заступник голови ради студентського самоврядування факультету економіки та підприємництва