09.05.2022 4612

Вирощування овочів – актуально та популярно

Минулого тижня на базі Уманського національного університету садівництва завершився навчально-адаптаційний курс «Домашнє овочівництво від А до Я», реалізація якого відбувалася за підтримки проєкту «Норвегія – Україна» та громадської організації «4.5.0 УКРАЇНА».

Учасниками курсу стали вимушені переселенці з міст Ізюм, Буча, Сєвєродонецьк, Харків. Під час навчання слухачі мали змогу не лише опанувати основи домашнього городництва, а й отримати психологічні та юридичні консультації, а по його закінченню – приладдя для праці та необхідне насіння.

Вирощування овочів – актуально та популярно

Проведені курси здобули низку схвальних відгуків від учасників, а також багато запитів від бажаючих опанувати мистецтво самостійного вирощування овочів. Тож наразі розглядається можливість формування нових груп слухачів.

Вирощування овочів – актуально та популярно

Надзвичайно приємно, що університетська наука та практика не просто отримали відгук серед жителів, а й стали яскравим прикладом «живого русла» сучасної вищої освіти та її відповідності запитам суспільства.

Пресцентр Уманського НУС