20.08.2015 4977

Висока оцінка наукових здобутків молодих вчених університету

За розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді в розбудові України» від 17 липня 2015 року №737-р у номінації «За наукові досягнення» лауреатом Премії став кандидат с.-г. наук, доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна Любич Віталій Володимирович. На здобуття Премії була представлена комплексна робота з дослідження технологічних властивостей зерна різних культур, у тому числі плівкових і безплівкових форм спельти та пшениці м’якої, залежно від умов вирощування. Наукова робота пройшла широку апробацію й виробничу перевірку та в масштабах країни дозволяє вирішити проблему виробництва зерна з високим вмістом білка.

Вручення Премії проходило в урочистій обстановці, про що повідомила ТСН.

Щиро вітаємо Любича Віталія Володимировича з цією визначною подією та бажаємо подальших наукових звершень!

Висока оцінка наукових здобутків молодих вчених університету

Віктор Карпенко, проректор з наукової та інноваційної діяльності