06.10.2014 5572

Виставка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

4 жовтня Умань святкувала День міста. У програмі заходів знайшлося місце і для виставки навчальних закладів. Уманський національний університет садівництва, а саме факультет менеджменту і кафедра туризму та готельно-ресторанної справи, стали активними учасниками цього дійства і на високому рівні представили свої досягнення і здобутки.

Загальна експозиція виставки кафедри туризму та готельно-ресторанної справи була представлена яскравою інформацією про її роботу. Вигідним доповненням стали експонати представлення готельно-ресторанної справи.

Наші презентаційні столи були у центрі уваги, багато людей підходили до них, бо вже були знайомі з наймолодшою кафедрою УНУС кафедрою, а інші бажали познайомитися. Усім бажаючим надавалася інформація про  спеціальності, за якими здійснюється підготовка в університеті. Велику зацікавленість у відвідувачів викликало інтелектуальне надбання науковців та викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи навчального закладу, а саме: сучасні підручники, посібники, навчально-методичні та наукові розробки.

Виставка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Виставка Уманського національного університету садівництва пройшла на високому рівні. Дякую всім викладачам і студентам за участь у виставці.

Виставка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Людмила Транченко, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи