23.09.2014 6273

Виставкова експозиція кафедри туризму та готельно-ресторанної справи до святкування 170- річчя університету

19 вересня 2014 року наш університет святкував велику річницю від дня заснування – 170 років. Це багатий досвід, унікальні традиції, свій внутрішній глибокий світ.

Університет за свої роки бачив багато облич, викохав у виваженому науковому та безтурботному студентському житті великих особистостей вітчизняної аграрної науки. Це альма матір, яку шанують, поважають, яку сприймають із захопленням. До неї хочеться і хочеться повертатись.

Цьогоріч до великого свята було приурочено і традиційну посвяту у студенти першокурсників університету.

За традицією всі кафедри брали участь у виставці наукових надбань, студентських перемог та креативному оздобленні виставкових столів.

Наймолодша кафедра університету під керівництвом д.е.н., професора Людмили Транченко – туризму та готельно-ресторанної справи – була представлена на виставці тематичними експонатами: наукові праці, солодкий фуршетний стіл та експозиція сервіровки столу на сніданок за тематикою «Ранкова Франція». Викладачі та студенти першого курсу гідно представили кафедру на університетській виставці, присвяченій 170-річчю.

Гості університету, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Андрій Дикун, директор підприємства «Седна-Агро» Олег Яровий, директор Національного дендрологічного парку «Софіївка»  та представники адміністрації університету були приємно здивовані активністю студентів кафедри, які, презентувавши її, поділились враженнями та ознайомили з майбутніми професіями.

На закінчення поважні гості та представники адміністрації побажали наукових звершень та розквіту кафедрі, сфотографувались на згадку про подію та пригостились солодкими «компліментами».

Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Людмила Нещадим та Світлана Тимчук