27.10.2022 3301

Вітаємо ансамбль «Криниченька» з творчою перемогою!

Нині у спільноти Уманського національного університету садівництва гарна нагода привітати колектив вокального ансамблю «Криниченька», адже їх активна участь у ІІ-му Всеукраїнському творчому конкурсі до Дня українського козацтва у номінації вокал (робота «Місяць по небу») принесла колективу Диплом за зайняте І місце та Подяку за плідну працю, активну участь та високу підготовку вихованців!

Творчий діамант університету, ансамбль «Криниченька», створено на базі жіночої хорової групи ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» у 1999 році. Нині колектив успішно очолює Наталія Браславська, яка власною діяльністю надихає перспективних вокалістів на перемоги та здобутки. Тож колектив неодноразово посідав призові місця у міжнародних, міських й обласних культурно-мистецьких заходах і конкурсах.

Вітаємо ансамбль «Криниченька» з творчою перемогою!

Шановні учасники та керівники ансамблю «Криниченька»! Хай ваша творча нива стане джерелом натхнення для всієї університетської спільноти, адже там, де лине українська пісня – там звучить наша рідна мова, а там де є наша мова – там є наш славний народ! Успіхів і процвітання, мирного неба та міцного здоров’я!

Пресцентр Уманського НУС