02.04.2024 558

Вітаємо професора Уманського НУС Юрія КИСЕЛЬОВА з отриманням відзнаки Наукового товариства імені Шевченка

Наукове товариство імені Шевченка 150 років на службі української науки та культури — це перша українська національна академія наук. Пам’ятною монетою з нагоди заснування Наукового товариства імені Шевченка нагороджено Юрія КИСЕЛЬОВА — доктора географічних наук, професора, завідувача кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС.

Шановний Юріє Олександровичу, Ви, життєдайна, неспинна рушійна сила українського народу, що живить і формує розвиток української науки, дякуємо за неоціненний внесок та вплив на формування національної свідомості земляків, від усієї громади університету висловлюємо подяку та вітаємо з нагоди відзначення нагородою Наукового товариства імені Шевченка. Оптимізму, творчої наснаги, злетів на трудовому поприщі та вагомих досягнень у діяльності й наукових пошуках. Ваш досвід, професіоналізм, чуйність, людяність, патріотизм та багатогранний інтелектуальний потенціал нині й надалі служитимуть на користь університету садівництва та Україні!