Вітаємо професора Копитка Петра Григоровича з ювілеєм!
12 березня 85-річний ювілей відзначає доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри землеробства, Заслужений працівник освіти України, ректор Уманського державного аграрного університету у 2002–2008 рр. Петро Григорович КОПИТКО.
Найтеплішими словами глибокого шанування привітала ювіляра ректор університету Олена НЕПОЧАТЕНКО та колектив ректорату закладу освіти.
Неможливо оцінити увесь внесок Петра Григоровича у вітчизняну освіту та науку, у підготовку кваліфікованих кадрів агарної сфери, у розбудову сучасного Уманського національного університету садівництва. З-під його наукового пера вийшли понад 200 наукових і навчально-методичних публікацій, чуйне та відповідальне керівництво сформувало 6 самодостатніх інтелектуалів аграрної сфери – кандидатів сільськогосподарських наук, а любов до обраної професії, мудрість і талант керівника втілилися у 6 потужних років управлінської діяльності.
Щиро зичимо поважному ювіляру міцного здоров’я та бадьорості духу, великих і малих перемог, радості та щастя в кожному дні життя!
Фотогалерея
![Вітаємо професора Копитка Петра Григоровича з ювілеєм!](assets/cache/images/2024/news/11-250x180-b71.jpeg)
![Вітаємо професора Копитка Петра Григоровича з ювілеєм!](assets/cache/images/2024/news/12-250x180-748.jpeg)
![Вітаємо професора Копитка Петра Григоровича з ювілеєм!](assets/cache/images/2024/news/13-250x180-45e.jpeg)
![Вітаємо професора Копитка Петра Григоровича з ювілеєм!](assets/cache/images/2024/news/14-250x180-933.jpeg)
![Вітаємо професора Копитка Петра Григоровича з ювілеєм!](assets/cache/images/2024/news/15-250x180-6ff.jpeg)
![Вітаємо професора Копитка Петра Григоровича з ювілеєм!](assets/cache/images/2024/news/17-250x180-1bd.jpeg)
![Вітаємо професора Копитка Петра Григоровича з ювілеєм!](assets/cache/images/2024/news/zobrazhennya_viber_2024-03-13_11-56-38-297-250x180-45c.jpeg)