24.11.2013 4282

Вітання творчих колективів Уманського НУС працівників зв’язку з професійним святом

Цьогорічний листопад щедрий не лише на дари осені, а й на різножанрові культурно-мистецькі заходи.

Так, 15 листопада у приміщенні Уманського центру зв’язку Черкаської філії ПАТ «Укртелеком» відбулося святкування Міжнародного дня зв’язку, де були нагородженні кращі працівники підприємства. А подарунком для всіх був святковий концерт, який приготували студенти Уманського національного університету садівництва.

Жоден присутній в залі не залишився байдужим до дійства, яке проходило на сцені актової зали відділення. Вдячні глядачі не шкодували аплодисментів, а студенти. на відстані відчувши тепло,  підтримку та щирі посмішки, від душі дарували їм незабутні хвилини щастя. Лише тісна співпраця глядача і артиста може давати такі плідні результати.

Центр культури і виховання Уманського НУС