Вітання зі святом Миколая для захисників України
З нагоди Дня Святого Миколая студенти факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва з найщирішими вітаннями завітали до наших захисників – бійців військової частини та учасників АТО, а також волонтерів волонтерського штабу «Разом».
Для військовослужбовців прозвучали вірші, пісні, танці та розповіді про історію святкування «Андріївських вечорниць».
Артисти-аматори висловили своїм глядачам вдячність за те, що вони є взірцем справжнього героїзму та прикладом самовідданості рідному народові та Батьківщині. Також студенти подарували військовим, які перебували в зоні АТО, листівки з привітанням до Дня Святого Миколая та Новорічних свят.
Виступи подарували багато приємних і радісних хвилин як артистам, так і глядачам, сповнюючи їх душі і серця радістю та позитивом.
Валентина Пастух, студентка факультету економіки і підприємництва
Фотогалерея
![Вітання зі святом Миколая для захисників України](assets/cache/images/2018/News/mikolaj/IMG_8652-250x180-6b3.jpeg)
![Вітання зі святом Миколая для захисників України](assets/cache/images/2018/News/mikolaj/IMG_9083-250x180-c9c.jpeg)
![Вітання зі святом Миколая для захисників України](assets/cache/images/2018/News/mikolaj/IMG_9121-250x180-784.jpeg)
![Вітання зі святом Миколая для захисників України](assets/cache/images/2018/News/mikolaj/IMG_9126-250x180-afb.jpeg)
![Вітання зі святом Миколая для захисників України](assets/cache/images/2018/News/mikolaj/IMG_9128-250x180-aa7.jpeg)
![Вітання зі святом Миколая для захисників України](assets/cache/images/2018/News/mikolaj/IMG_9153-250x180-97b.jpeg)
![Вітання зі святом Миколая для захисників України](assets/cache/images/2018/News/mikolaj/IMG_9480-250x180-d86.jpeg)
![Вітання зі святом Миколая для захисників України](assets/cache/images/2018/News/mikolaj/IMG_9508-250x180-45f.jpeg)
![Вітання зі святом Миколая для захисників України](assets/cache/images/2018/News/mikolaj/IMG_9568-250x180-1b9.jpeg)