04.12.2014 5463

Вітаємо магістрів факультету менеджменту з успішною здачею державного екзамену

Завершилось ще одне фахове випробовування для магістрів шостого курсу факультету менеджменту, спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». 2 грудня 2014 р. вони успішно склали свій комплексний кваліфікаційний державний екзамен і довели, що є сформованими фахівцями у своїй сфері.

На початку іспиту з вітальним словом до магістрів звернулася декан факультету менеджменту Наталія Вернюк, яка привітала студентів і побажала їм успішної його здачі, адже він був нелегким: складався з теоретичної частини – тестів із вивчених дисциплін і практичної частини – ситуаційної задачі.

Вітаємо магістрів факультету менеджменту з успішною здачею державного екзамену

Магістри впоралися із поставленими завданнями повною мірою. Колектив факультету менеджменту вітає їх із цією подією та бажає успішно захистити свої магістерські роботи.

Секретар ДЕК Юлія Зборовська