Вітаємо магістрів факультету менеджменту з успішною здачею державного екзамену
Завершилось ще одне фахове випробовування для магістрів шостого курсу факультету менеджменту, спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». 2 грудня 2014 р. вони успішно склали свій комплексний кваліфікаційний державний екзамен і довели, що є сформованими фахівцями у своїй сфері.
На початку іспиту з вітальним словом до магістрів звернулася декан факультету менеджменту Наталія Вернюк, яка привітала студентів і побажала їм успішної його здачі, адже він був нелегким: складався з теоретичної частини – тестів із вивчених дисциплін і практичної частини – ситуаційної задачі.
Магістри впоралися із поставленими завданнями повною мірою. Колектив факультету менеджменту вітає їх із цією подією та бажає успішно захистити свої магістерські роботи.
Секретар ДЕК Юлія Зборовська
Фотогалерея
![Вітаємо магістрів факультету менеджменту з успішною здачею державного екзамену](assets/cache/images/2014/management/dek/IMG_7724-250x180-ea4.jpeg)
![Вітаємо магістрів факультету менеджменту з успішною здачею державного екзамену](assets/cache/images/2014/management/dek/IMG_7722-250x180-dfb.jpeg)
![Вітаємо магістрів факультету менеджменту з успішною здачею державного екзамену](assets/cache/images/2014/management/dek/IMG_7725-250x180-ea4.jpeg)
![Вітаємо магістрів факультету менеджменту з успішною здачею державного екзамену](assets/cache/images/2014/management/dek/IMG_7726-250x180-dfb.jpeg)
![Вітаємо магістрів факультету менеджменту з успішною здачею державного екзамену](assets/cache/images/2014/management/dek/IMG_7729-250x180-ea4.jpeg)