21.02.2015 1871

Вітаємо магістрів спеціальності 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування» з успішним захистом дипломних робіт!

17-18 лютого на факультеті менеджменту проходив захист магістерських робіт студентів, які навчалися за спеціальністю 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування».

Екзаменаційною комісією було заслухано доповіді 24 магістрів. Студенти-випускники представили на публічний захист результати проведених наукових досліджень, продемонстрували набуті теоретичні знання, вміння використовувати їх у практичній діяльності при розв’язанні конкретних фахових завдань.

Голова екзаменаційної комісії, завідувач кафедри біржової діяльності НУБіП м. Київ, д.е.н., професор Охріменко І.В. відмітив актуальність, новизну, практичну направленість та достатньо високий рівень захисту магістерських робіт. Зазначив, що підготовка магістрів в Уманському національному університеті садівництва здійснюється на високому рівні  і відповідає сучасним вимогам.

Результати досліджень Касянчук О.В., Богачика П.П., Павленко І.А., Бордійчука І.С. відзначалися практичною значимістю та високим науковим рівнем і були рекомендовані екзаменаційною комісією до впровадження у виробництво.

Вітаємо випускників із подоланням першої сходинки професійного становлення, бажаємо міцного здоров’я, натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, оптимізму та успішного працевлаштування за фахом!

З повагою колектив факультету менеджменту