06.03.2015 4503

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит”

4 березня 2015 р. на кафедрі обліку і аудиту відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Облік і аудит”.

У ній взяли участь студенти 5-го та 4-го курсів курсу факультету економіки та підприємництва спеціальності „Облік і аудит”.

Олімпіада проходила в два етапи:

1. Розв’язання практичних задач.

Член журі, доцент Шайко О.Г. контролює виконання практичних завдань  учасниками І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит”
Член журі, доцент Шайко О.Г. контролює виконання практичних завдань учасниками І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит”

2. Контроль знань студентів на ПЕОМ.

Виконання тестового контролю учасниками І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит” проходить під пильною увагою доцента Панкратової Л.А.

Журі в складі доцента, к.е.н. Крочак О.І., доцента, к.е.н. Іванової Н.А., доцента, к.е.н. Шайко О.Г., доцента,  к.е.н. Панкратової Л.А. визначило переможців. Ними стали:

І місце – Кравченко Анастасія Валеріївна  – 52-ОМ;

ІІ місце – Нагірна Аліна Сергіївна – 51-ОС;

ІІІ місце – Кривда Оксана Олександрівна -51-ОС.

Колектив кафедри обліку і аудиту щиро вітає призерів олімпіади  і бажає їм подальших успіхів!