Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит”
4 березня 2015
р. на кафедрі обліку і аудиту відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади
зі спеціальності "Облік і аудит”.
У ній взяли участь студенти 5-го та 4-го
курсів курсу факультету економіки та підприємництва спеціальності „Облік і
аудит”.
Олімпіада
проходила в два етапи:
1. Розв’язання
практичних задач.
Член журі, доцент Шайко О.Г. контролює виконання практичних завдань учасниками І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит”
2. Контроль
знань студентів на ПЕОМ.
Виконання тестового контролю учасниками І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит” проходить під пильною увагою доцента Панкратової Л.А.
Журі в складі
доцента, к.е.н. Крочак О.І., доцента, к.е.н. Іванової Н.А., доцента, к.е.н.
Шайко О.Г., доцента, к.е.н. Панкратової
Л.А. визначило переможців. Ними стали:
І місце –
Кравченко Анастасія Валеріївна – 52-ОМ;
ІІ місце – Нагірна
Аліна Сергіївна – 51-ОС;
ІІІ місце – Кривда
Оксана Олександрівна -51-ОС.
Колектив
кафедри обліку і аудиту щиро вітає призерів олімпіади і бажає їм подальших успіхів!
Учасників І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит” вітає завідувач кафедри обліку і аудиту, д.е.н., професор Уланчук В.С.Член журі, доцент Крочак О.І. пояснює учасникам умови проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит”Студенти 4-го та 5-го курсу факультету економіки і підприємництва уважно слухають настанови доцента Крочак О.І.Член журі, доцент Шайко О.Г. контролює виконання практичних завдань учасниками І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит”Виконання тестового контролю учасниками І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит” проходить під пильною увагою доцента Панкратової Л.А.