20.05.2016 5262

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Ґрунтознавство»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1247 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» від 27.11.2015 року на базі Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва 11‒13 травня 2016 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Ґрунтознавство".

Для участі у II етапі були запрошені переможці I-го етапу олімпіади, які навчаються в аграрних та екологічних університетах III і IV рівнів акредитації вищих навчальних закладів, де викладається навчальна дисципліна "Ґрунтознавство". Уманський національний університет садівництва представляли студенти 3 курсу факультету агрономії Заремба Олексій, Орел Володимир, Хоменко Віталій.

Олімпіада проводилась в три етапи:

1) теоретичний – тестування з питань відповідно програми вивчення курсу "Ґрунтознавство" для студентів напряму підготовки 6.090101 "Агрономія";

2) експериментальний – розв’язання розрахунково-аналітичного завдання (для освітнього ступеня «бакалавр»);

3) практичний – закладка ґрунтового розрізу, опис морфологічних ознак ґрунту, встановлення назви ґрунту.

За перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади  з навчальної дисципліни "Ґрунтознавство" у 2015-2016 н.р. дипломом  ІІІ ступеня нагороджений Заремба Олексій.

Учасник ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  з навчальної дисципліни "Ґрунтознавство" у 2015-2016 н.р. студент Хоменко Віталій  нагороджений  дипломом "За кращу практичну підготовку", проявлену при закладці ґрунтового розрізу, опису морфологічних ознак ґрунту, встановленні назви ґрунту.

Студент Орел Володимир  нагороджений  дипломом "За активну участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з фундаментальної дисципліни «Грунтознавство»".

Привітаємо ж команду та професорсько-викладацький склад факультету агрономії Уманського національного університету садівництва, що доклали багато зусиль у підготовці та в напруженій боротьбі і досягли таких результатів. Сподіваємося, що на наступній олімпіаді наша команда досягне ще кращих результатів.

Олександр Стасінєвич,

кандидат с.-г. наук, доцент