01.04.2016 4910

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент»

З0 березня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на базі економічного факультету пройшов II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент».

З вітальним словом виступив голова галузевої конкурсної комісії декан економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Віктор Базилевич. Він відзначив, що до фінального етапу конкурсу було представлено 56 студентських наукових робіт із 37 ВНЗ України. У роботі галузевої конкурсної комісії взяли участь 32 провідних науково-педагогічних працівники, які  представили 15 ВНЗ України.

Студенти факультету менеджменту гідно представили університет, Ангеліна Атаманюк посіла ІІ місце у секція маркетингове управління конкурентоспроможністю (керівник – професор кафедри менеджменту організацій Анатолій Бурик), а Людмила Молодичук – ІІІ місце у секції менеджмент ЗЕД (керівник – завідувач кафедри менеджменту ЗЕД та логістики Олександр Школьний).

Вітаємо кращих студентів факультету та їх керівників з високим рівнем виконання і захисту наукових робіт, бажаємо подальшого професійного зростання!

Інна Новак,

заступник декана факультету менеджменту