Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент»
З0 березня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на базі економічного факультету пройшов II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент».
З вітальним словом виступив голова галузевої конкурсної комісії декан економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Віктор Базилевич. Він відзначив, що до фінального етапу конкурсу було представлено 56 студентських наукових робіт із 37 ВНЗ України. У роботі галузевої конкурсної комісії взяли участь 32 провідних науково-педагогічних працівники, які представили 15 ВНЗ України.
Студенти факультету менеджменту гідно представили університет, Ангеліна Атаманюк посіла ІІ місце у секція маркетингове управління конкурентоспроможністю (керівник – професор кафедри менеджменту організацій Анатолій Бурик), а Людмила Молодичук – ІІІ місце у секції менеджмент ЗЕД (керівник – завідувач кафедри менеджменту ЗЕД та логістики Олександр Школьний).
Вітаємо кращих студентів факультету та їх керівників з високим рівнем виконання і захисту наукових робіт, бажаємо подальшого професійного зростання!
Інна Новак,
заступник декана факультету менеджменту
з наукової роботи
Фотогалерея
![Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент»](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Vitayemo-2-tur/5-250x180-27e.jpeg)
![Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент»](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Vitayemo-2-tur/2-250x180-fac.jpeg)
![Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент»](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Vitayemo-2-tur/3-250x180-0a0.jpeg)
![Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент»](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Vitayemo-2-tur/4-250x180-5b6.jpeg)
![Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент»](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Vitayemo-2-tur/11-250x180-fe2.jpeg)
![Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент»](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Vitayemo-2-tur/6-250x180-bee.jpeg)
![Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент»](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Vitayemo-2-tur/7-250x180-d8a.jpeg)