Вітаємо переможців молодіжних спортивних ігор м. Умані!
22 травня відбувся матч із міні-футболу між студентськими командами Уманського національного університету садівництва та Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини.
Збірна команда УНУС була представлена студентською командою під керівництвом тренера- викладача з ігрових видів спорту Наталії Гребінюк, у складі: Віталій Білий – капітан команди, Владислав Ратанюк, Владислав Скакодуб, Владислав Гоменюк, Олександр Бровченко, Ібрагім Мунір, Віталій Барановський, Влад Колечкін, Влад Флоренко, Ростислав Свид.
Команда УНУС гідно змагалася за першість, та, у складній і наполегливій боротьбі, здобула омріяну перемогу.
![Вітаємо переможців молодіжних спортивних ігор м. Умані!](assets/cache/images/2017/news/24.05.2017-futbol/image-0-02-05-3dbda47de6c1ac1960ae6f6216e1c4009fb060ef515d35b9384ab8638c2b6eeb-V-600x-44f.jpeg)
![Вітаємо переможців молодіжних спортивних ігор м. Умані!](assets/cache/images/2017/news/24.05.2017-futbol/image-0-02-05-d0f73f9e1f3f4292df97d2ff4e8da959147bff8e561f5737784db72292d1a2c6-V-600x-44f.jpeg)
Вітаємо команду університету з успішною грою та бажаємо подальших звершень на славу рідного навчального закладу!
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![Вітаємо переможців молодіжних спортивних ігор м. Умані!](assets/cache/images/2017/news/24.05.2017-futbol/image-0-02-05-3c08b2005006790633fe7c95110644469d0502e14b391ed1b989f94ec70b8e8d-V-250x180-ed0.jpeg)
![Вітаємо переможців молодіжних спортивних ігор м. Умані!](assets/cache/images/2017/news/24.05.2017-futbol/image-0-02-05-3dbda47de6c1ac1960ae6f6216e1c4009fb060ef515d35b9384ab8638c2b6eeb-V-250x180-ed0.jpeg)
![Вітаємо переможців молодіжних спортивних ігор м. Умані!](assets/cache/images/2017/news/24.05.2017-futbol/image-0-02-05-6ee6cfca13bcf35955152679833c940b5f61bfc0268dbd5786f2d82ee71367d0-V-250x180-ed0.jpeg)
![Вітаємо переможців молодіжних спортивних ігор м. Умані!](assets/cache/images/2017/news/24.05.2017-futbol/image-0-02-05-8a19882fe5f4e31060fbea17e4269d4a3e36c2b524a2c2a9bda42d5eb49f4e9b-V-250x180-ed0.jpeg)
![Вітаємо переможців молодіжних спортивних ігор м. Умані!](assets/cache/images/2017/news/24.05.2017-futbol/image-0-02-05-d0f73f9e1f3f4292df97d2ff4e8da959147bff8e561f5737784db72292d1a2c6-V-250x180-ed0.jpeg)
![Вітаємо переможців молодіжних спортивних ігор м. Умані!](assets/cache/images/2017/news/24.05.2017-futbol/image-0-02-05-f16a8d29b7440cd850929fdbef805a1c4b10d25d117396bf4cac01ed4fbe4bdb-V-250x180-ed0.jpeg)