06.10.2017 5475

Вітаємо переможницю у номінації «Кращий за професією»!

Колектив Уманського національного університету садівництва багатий на талановитих людей, чия праця не лише збагачує та прикрашає життя навчального закладу, а й приносить користь і знаходить визнання на рівнях міста, області та держави.

Цього разу визнання громади м. Умань та перемогу у номінації «Кращий за професією» з врученням відзнаки – нагрудного знаку отримала заступник декана факультету економіки і підприємництва, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Світлана Власюк. Нагороду переможниці вручив міський голова Олександр Цебрій під час урочистих зборів з нагоди Дня міста.

Вітаємо переможницю у номінації «Кращий за професією»!

Вітаємо Світлану Анатоліївну з нагородою та бажаємо сили духу, твердості та незламності пріоритетів, натхнення й оптимізму та невпинного руху вперед!