Вітаємо студентів – переможців Всеукраїнського фестивалю «Сила нації – 2017»
30 вересня студенти університету садівництва під чітким керівництвом тренера-викладача кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін з ігрових видів спорту (баскетбол, футбол) Наталії Гребінюк завітали до міського скверу ім. Т.Г.Шевченка аби взяти участь у фестивалі «Сила нації – 2017». Програмою заходу була передбачена низка спортивних змагань, конкурсів та ігор, які включали також стрітбол, кросфіт.
![Всеукраїнский фестиваль «Сила нації – 2017»](assets/cache/images/2017/sport/sila-naciyi/IMG_2387-600x-d8b.jpeg)
![Вітаємо студентів – переможців Всеукраїнського фестивалю «Сила нації – 2017»](assets/cache/images/2017/sport/sila-naciyi/IMG_2428-600x-a2d.jpeg)
Спортивно-розважальний Всеукраїнський фестиваль в м. Умані відбувається за ініціативи та за розпорядженням міського голови і має на меті формування ціннісного ставлення юнацтва та молоді до власного здоров’я, сприяння популяризації здорового й активного способу життя.
Урочисте відкриття фестивалю розпочалося виконанням гімну України, після якого учасників заходу привітала начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради Ольга Ремез, яка побажала перемоги найсильнішим і наснаги всім присутнім.
Юнаки та дівчата Уманського НУС, окрім гарно проведеного часу на свіжому повітрі, за результатами змагань завоювали переможні місця Фестивалю. Так, ІІ призове місце здобули юнаки у змаганнях зі стрітболу 3х3 на одне кільце до 11 очок. А загалом збірна команда університету в запеклій боротьбі виборола ІІ місце. За команду юнаків грали:
1. Зерник Максим –14-ас група; |
2. Кабанчук Олександр – 11-ім група; |
3. Шийко Михайло – 11-пт група; |
4. Цибенко Олександр – 31-гр група; |
5. Задачін Денис – 41-м група; |
6. Слободяник Максим – 41-о група |
7. Осінський Максим – 12-а група; |
8. Неймет Максим – 11-пб група. |
Дівчата завоювали І місце у змаганнях з кросфіту – комплексу вправ на тренажерах та силовому обладнанні, з власною вагою, які виконуються за індивідуальний час кожного учасника. Окрім того, наша студентка Анна Крайнова (студентка 21-сп групи) здобула перше місце, отримавши грошову винагороду в якості призу.
Церемонію нагородження учасників – переможців фестивалю «Сила Нації – 2-17», а також вручення цінних призів і подарунків провела Жанна Лозінська – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради.
Тож вітаємо переможців, пишаємось вами! Так тримати!
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![Вітаємо студентів – переможців Всеукраїнського фестивалю «Сила нації – 2017»](assets/cache/images/2017/sport/sila-naciyi/IMG_20171002_112054-250x180-a92.jpeg)
![Вітаємо студентів – переможців Всеукраїнського фестивалю «Сила нації – 2017»](assets/cache/images/2017/sport/sila-naciyi/IMG_20171002_112513-250x180-043.jpeg)
![Вручення цінних призів і подарунків](assets/cache/images/2017/sport/sila-naciyi/IMG_20171002_114408-250x180-fee.jpeg)
![Вручення цінних призів та подарунків](assets/cache/images/2017/sport/sila-naciyi/IMG_20171002_114443-250x180-fee.jpeg)
![Студентка 21-сп групи, Анна Крайнова](assets/cache/images/2017/sport/sila-naciyi/IMG_20171002_114645-250x180-fee.jpeg)
![Всеукраїнский фестиваль «Сила нації – 2017»](assets/cache/images/2017/sport/sila-naciyi/IMG_2387-250x180-e6f.jpeg)
![Вітаємо студентів – переможців Всеукраїнського фестивалю «Сила нації – 2017»](assets/cache/images/2017/sport/sila-naciyi/IMG_2398-250x180-f18.jpeg)
![Вітаємо студентів – переможців Всеукраїнського фестивалю «Сила нації – 2017»](assets/cache/images/2017/sport/sila-naciyi/IMG_2404-250x180-9ec.jpeg)
![Вітаємо студентів – переможців Всеукраїнського фестивалю «Сила нації – 2017»](assets/cache/images/2017/sport/sila-naciyi/IMG_2421-250x180-779.jpeg)
![Вітаємо студентів – переможців Всеукраїнського фестивалю «Сила нації – 2017»](assets/cache/images/2017/sport/sila-naciyi/IMG_2428-250x180-d65.jpeg)