23.06.2014 5134

Вітаємо студентів професійного спрямування «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» з успішним захистом дипломних робіт

Протягом 19-20 червня 2014 року відбулись захисти дипломних робіт студентів 4 курсу професійного спрямування «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Представлені до захисту дипломні роботи були присвячені вирішенню актуальних проблем у сфері менеджменту зовнішньоекономічної діяльності на підприємствах агропромислового комплексу України. Студенти в наукових роботах розглянули проблеми регулювання зовнішньоекономічної діяльності, здійснення експортно-імпортних операцій, валютного регулювання, а також провели оцінку конкурентоспроможності продукції та інвестиційного клімату в Україні.

Царук Альона, Побережна Ірина, Романюк Наталія та Кучковська Віталіна виявили бажання проводити захист бакалаврських робіт іноземною мовою.

Керівники обласних і районних рівнів, а також агропромислових підприємств регіону зацікавлені у підготовці висококваліфікованих фахівців з менеджменту ЗЕД. Тому при захисті дипломних робіт був присутній представник насіннєвої компанії «Зоря-Маїс Насіння» Дємєнтьєв Юрій Леонідович, який відмітив, що в умовах євроінтеграції є актуальними дослідження, проведені студенткою 41-зм групи Побережною Іриною на базі даного підприємства. Відзначив також високий рівень підготовки студентів напряму підготовки «Менеджмент» та побажав їм творчих здобутків у подальшій науковій діяльності.

Успішному проведенню захистів бакалаврських робіт передувала кропітка настановча робота професорсько-викладацького складу кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Колектив кафедри бажає студентам натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, оптимізму та успіхів у подальшому навчанні.