30.01.2014 4686

Вітаємо студентів спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» з успішною участю у І-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

29 січня 2014 р. в Уманському національному університеті садівництва серед студентів п’ятого курсу факультету менеджменту проводилась олімпіада з напряму підготовки «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Завдання складалися з двох частин: тестування та розв’язання комплексних ситуаційних задач.

В олімпіаді взяло участь 16 студентів. Оцінюючи роботи, журі, у складі викладачів кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, враховувало правильність та повноту поданих відповідей, їх обґрунтованість, логіку викладу, вміння вирішувати проблеми у сфері управління зовнішньоекономічною діяльністю на підприємствах та робити аргументовані висновки.

За результатами олімпіади переможцями стали:

I місце – Матвієнко Яна Анатоліївна (51 зс група),

II місце – Дремлюк Анна В’ячеславівна (52 зм група),

III місце – Рибаков Андрій Анатолійович (51 зс група).

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні, наукових здобутків,  а також зайняти призові місця у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.

За матеріалами Юлії Зборовської,

ст. викладача кафедри менеджменту