16.05.2014 4464

Вітаємо студентку факультету менеджменту Зореславу Кучеренко з перемогою у районному конкурсі бізнес-планів

13 травня 2014 року відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації був проведений конкурс бізнес-планів. Захід проходив в актовій залі Уманського районного центру зайнятості. Членами комісії були заступник голови Уманської райдержадміністрації Вікторія Бабич, голова районної ради Олександр Дячук, начальники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств та приватні підприємці. На розгляд конкурсної комісії надійшло 21 бізнес-план, презентованих учасниками. Члени комісії ставили конкурсантам  питання та давали корисні поради стосовно  впровадження бізнес-ідей у реальне життя.

По закінченню конкурсу всі учасники були відмічені дипломами та сувенірами.

Перше місце отримав бізнес-план авторів Богдана Нікіфорова та Богдана Мазура: «Відкрий Уманщину по-новому». Друге місце розділили між собою Богдан Насальський («Перспективи розведення раків на Уманщині») та Любов Петрухіна («Створення катка «Сніжинка»). Бізнес-плани Ольги Підгорної («Уманський молодіжний фестиваль соціально-психологічної драми «ПОЧУЙ! ПОБАЧ!») та Зореслави Кучеренко («Вирощування 1 га ожини ТОВ «Промінь-АА» Тальнівського району») здобули третє місце.

Грамоти та грошові винагороди переможцям вручили заступник голови райдержадміністрації Вікторія Бабич та голова районної ради Олександр Дячук.

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Станіславчук відзначила, що з кожним роком бізнес-плани, представлені молоддю, стають більш професійними та серйозними, побажала талановитій молоді подальших здобутків і перемог та висловила щиру подяку за фінансову підтримку заходу спонсорам: голові правління ПрАТ «Світ-меблів-Україна» Олександру Сігову, голові громадської організації «Роботодавці Уманського району» Олексію Берднікову, керівнику ТОВ «Аграрій СВ ПП» Петру Карачуну.

Інна Новак, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності