08.03.2014 4837

Вітаємо випускників-магістрів спеціальності «Садово-паркове господарство»!

28 лютого в стінах нашого Уманського національного університету садівництва відбувся черговий випуск магістрів садово – паркового господарства. Хочу привітати батьків, викладачів і співробітників університету, які майже шість років допомагали випускникам здобувати омріяну спеціальність.

Бажаю всім, хто отримав дипломи, життєвої мудрості, наснаги, терпіння та успіху у застосування всіх отриманих знань у житті.

Всього найкращого!!

Вітаємо випускників-магістрів спеціальності «Садово-паркове господарство»!

Декан факультету Олександр Заморський

Дорогі друзі, шановні випускники!

Цей день, свято вручення дипломів, назавжди залишиться палким спогадом у ваших серцях. Важко сказати, у кого сьогодні більше свято – у студентів чи викладачів? І що важче – навчатися чи навчати? Мабуть, і те, й інше потребує немалої душевної сили і потягу до знань.

I тому з почуттям глибокої вдячності ми будемо згадувати свій рідний університет та Вас, наші духовні наставники. Ви навчили нас не тільки премудростям різних наук, але й намагалися вчити нас доброті, справедливості й чесності, за що Вам низький уклін.

Валентина Мамчур, магістр садово-паркового господарства