31.12.2015 4762

Вітаємо з Новим 2016 роком!

Шановні колеги, співробітники, студенти!

Сердечно вітаю вас з Новим 2016 роком!

Нині ми входимо в новий час, який відкриває для нас 2016 рік. І прийдешнє свято, овіяне казковим диханням новорічної ночі є своєрідною стартовою межею для формування нових задумів та планів.

Завдяки об’єднаним зусиллям викладачів і студентів, Уманський національний університет садівництва є одним з найсучасніших центрів підготовки висококваліфікованих фахівців. І в наступному році ми не зупинимося на досягнутому, адже в планах колективу – лише постійний, динамічний рух вперед, до підкорення нових наукових і освітніх вершин, до розвитку молоді у дусі патріотизму та любові до рідного краю.

Тож нехай Новий 2016 рік принесе у серце кожного з нас мир і спокій, у життя – радісні події і нові звершення, у домівки – негаснуче тепло та затишок родинного вогнища, у душі – всеохоплюючий вогонь віри, любові та оптимізму! Хай завжди ваш шлях супроводжує Боже Благословення на міцне здоров’я, безмежне щастя та довгі роки життя!

ректор Олена Непочатенко