27.06.2014 6474

Вітаємо з успішною здачею державного екзамену

Ось і залишились позаду навчання та сесії. 26 червня випускники спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» заочної форми навчання факультету менеджменту здавали свій останній екзамен у стінах нашого університету – комплексний кваліфікаційний державний екзамен зі спеціальності. Студенти випробовували свої знання, вирішуючи тести та задачі, які включали в себе шість дисциплін: «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Міжнародні кредитно-розрахункові та валютні операції», «Стратегічний менеджмент», «Організація та техніка зовнішньоекономічних операцій», «Міжнародний маркетинг», «Міжнародна економіка».

Вітаємо з успішною здачею державного екзамену

Колектив факультету менеджменту вітає майбутніх спеціалістів та бажає їм подальших наукових здобутків у написанні дипломних робіт.

Секретар ДЕК Ю.Л. Зборовська