28.02.2014 4951

Вітаємо збірну команду факультету економіки і підприємництва з перемогою у чемпіонаті університету з волейболу

26 лютого в спортивній залі Уманського національного університету садівництва пройшов чемпіонат університету з волейболу між збірними командами факультетів серед дівчат. В напруженій, азартній боротьбі переможцями та призерами стали:

Перше місце зайняла команда дівчат факультету економіки і підприємства в складі Пилипишиної Ольги, Калінчак Інни, Якубович Аліни, Цапенко Анастасії, Філатової Тетяни, Окіпняк Олени, Поворознюк Аліни.

Друге місце у команди дівчат факультета менеджменту.

Третє місце у команди дівчат інженерно-технологічного факультету.

Відмінну гру показали Моспан Юля (11-м група), Киричата Оксана (22-т група), Сіденко Ольга (31-сп група), Радченко Ірина (22-т група), Пероговська Вікторія (11-з група).

Голова студентської ради університету Уманець Вікторія привітала учасників змагань і нагородила призами переможців.