Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!
Ювілей університету – подія неординарна та довгоочікувана. Тож сьогодні Університетська площа, прикрашена виставкою досягнень кафедр університету, мала нагоду зустріти безліч вдячних пошановувачів і співробітників навчального закладу. Причиною святкування та гарного настрою стала 175 річниця з дня заснування університету. І в рамках цієї знаменної події, святкування якої триває вже цілий тиждень, відбувся ще один традиційний захід – посвята першокурсників у студенти Уманського національного університету садівництва.
Професорський склад закладу вищої освіти, студенти, батьки та гості зібралися, щоб запам’ятати мить посвяти та пронести її у серці через все своє життя.
Цьогорічна, ювілейна посвята, розпочалася з подарунку першокурсників університету: молодь влаштувала яскравий і натхненний флешмоб, яким засвідчила свою любов до навчального закладу, який стає домівкою їх далекоглядних мрій і амбітних планів, а ще – осередком любові, джерелом дружби, ключем натхнення та прихистком юності.
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0223-600x-e36.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0227-600x-9d8.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0235-600x-9b7.jpeg)
Урочистості відкрив ансамбль танцю профспілок України «Нивка» хореографічною композицією «Привітальна».
На знак святкової урочистості та з нагоди 175 річниці від часу заснування університету та чергової посвяти в студенти прозвучав гімн України у виконанні народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари».
Привітала присутніх зі знаковою подією та вручила студентам символічний «Ключ до знань» ректор університету Олена Непочатенко: «Сьогодні ми з вами є свідками історичної події: Уманський національний університет садівництва відзначає свій поважний ювілей – 175 років з дня заснування. І новий навчальний рік, що нині розпочався, засвідчує черговий висхідний виток історії нашого закладу вищої освіти, а молоде поповнення студентської родини – становлення нового поколінням літописців історії університету.
Дорогі першокурсники! Нині ви стали студентами одного з найавторитетніших вітчизняних закладів вищої освіти. Пам’ятайте повсякчас: на світі немає нічого дорожчого знань і часу. Шануйте себе та цінуйте свій час, вчіться натхненно і наполегливо зараз, аби потім не втрачати дорогоцінні миті життя на заповнення прогалин у знаннях. Будьте наполегливими та пориньте сповна у студентське життя!
Впевнена, що нова сторінка літопису Уманського НУС, яку ми розпочинаємо писати зараз, буде сповнена цілеспрямованості першокурсників і допитливості студентів, батьківської підтримки та натхнення викладачів. Зичу нам усім добра, злагоди, наснаги, миру та благодаті. В добру путь!».
Представники когорти професорів доктори економічних наук Михайло Мальований і Лілія Кустріч вручили першокурсникам Книгу мудрості, як символ дорогоцінної спадщини всього людства та мудрості віків.
Вітальні слова пролунали сьогодні і від випускника університету, генерального директора телерадіокомпанії «Ільдана» Михайла Калініченка та від настоятеля Свято-Троїцького храму Православної церкви України протоієрея отця Олександра, який щиро зросив першокурсників свяченою водою.
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0312-600x-e64.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0320-600x-4a3.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0346-600x-112.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0364-600x-3a6.jpeg)
Тепер студентський колектив офіційно і традиційно поповнено ще на одне славне покоління студентів, яке сіло за навчальні лави 175 раз і має високу честь навчатися в Уманському національному університеті садівництва. Віримо в вас, адже, ввійшовши в історію, ви станете висококваліфікованими кадрами рідної країни, і ми неодмінно вами пишатимемося.
Зі святом вас, першокурсники! З ювілеєм, рідний університете!
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0223-250x180-f60.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0227-250x180-99a.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0235-250x180-e48.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0244-250x180-1a2.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0250-250x180-216.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0257-250x180-fe2.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0262-250x180-1c0.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0263-250x180-998.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0268-250x180-7dc.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0275-250x180-ec3.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0302-250x180-544.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0312-250x180-3dd.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0320-250x180-bea.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0322-250x180-f9d.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0346-250x180-82f.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0349-250x180-9aa.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0359-250x180-661.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0364-250x180-c4e.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0379-250x180-476.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0391-250x180-d7e.jpeg)
![Віват, першокурсники! З ювілеєм, університете!](assets/cache/images/2019/news/175/posvyata/dsc_0414-250x180-8c6.jpeg)