25.12.2014 5066

Виховання у дітей поваги до традицій

18–19 грудня, напередодні та в День святого Миколая, делегація від Уманського національного університету садівництва в складі помічника ректора Жанни Лозінської, працівників Центру культури і виховання, студентів і вихованців хореографічної студії «Уманська перлинка» зустрілися з учнями навчально-виховного комплексу Уманська загальноосвітня школа-інтернат І–ІІ ступенів ім. Ю.О. Гагаріна – педагогічний ліцей та дітками міжрегіонального притулку для сиріт.

Цікава танцювальна програма, сердечні вітання, щирі побажання та подарунки створили веселу атмосферу родинного свята. Адже виховання у студентів та дітей поваги до українських традицій, належності до культури та історії українського народу, закладання в особистість фундаментальних норм людяності та гідності є одним з головних факторів виховного процесу.

Виховання у дітей поваги до традицій

Улюблений та очікуваний дітлахами і дорослими День святого Миколая надає безліч можливостей творити добро, згадати про тих, кому ми можемо допомогти сьогодні, не бути байдужим до проблем людей, що нас оточують. Адже Миколай – це не вигаданий персонаж, а реальна людина, що жила приблизно 1700 років тому. Все своє життя він присвятив добрим справам. Його постійною турботою було піклування про немічних, убогих і сиріт. За переказами, він допомагав найчастіше таємно, особливо тим, хто соромився просити. Він вважається святим благодійником, за що й отримав в Україні прізвисько Миколай Добрий. Тож не переставайте сіяти добро і воно обов’язково повернеться до вас сторицею.