17.04.2014 5144

Виховання засобами мистецтва

Всім достеменно відомо, що мистецтво впливає на внутрішній світ людини, робить її кращою. Музика облагороджує та одухотворює душу, очищає її, надихає на корисні справи.

В актовій залі Уманського НУС відбулася виховна година, присвячена вихованню молоді через засоби мистецтва, на якій присутні познайомилися із викладачем обласного музичного училища ім. П. Демуцького, завідувачем вокального відділу «Спів» Сергієм Желєзняком та його ансамблем «Спокуса».

Виховання засобами мистецтва
Відкрив зустріч помічник ректора з виховної роботи Петро Паєвський, який повідомив, що в університеті традиційно відбуваються зустрічі з цікавими людьми, та представив студентам відомого композитора, автора багатьох пісень, колектив якого неодноразово займав призові місця на різних конкурсах та фестивалях, Сергія Желєзняка.

Виховання засобами мистецтва
Сергій Васильович з присутньою йому невимушеною манерою спілкування повідомив студентам мету виступу ансамблю – донести слухачам вид мистецтва – вокальний спів у складі ансамблю. Композитор розповів, що ансамбль у складі 8-ми осіб існує вже близько 20-ти років; пісні для нього пише сам українською та російською мовами. Тематика їх близька для молоді з її світосприйняттям.

Поява на сцені справжніх красунь, струнких, голосистих, викликала хвилю бурхливих емоцій та аплодисментів. Учасниці ансамблю «Спокуса» виконали пісні різних жанрів: ліричні, жартівливі, джазові. Акомпанував учасницям ансамблю викладач обласного музичного училища Іван Смірнов. Вікторія Косарчук виконала українські пісні у народній манері. Доречно відмітити, що представляв кожну пісню, коментуючи її, сам автор.

Вдячна аудиторія поринула у прекрасний світ пісні, яка покликана нести людям радість життя, широту мистецьких поглядів, його глибину і зміст.

Виховання засобами мистецтва

Студенти аграрного університету побачили високий виконавський рівень колективу «Спокуса», відчули талановитість композитора, яка втілилась у піснях, що приносять задоволення поціновувачам справжнього таланту та виховують естетичне бачення світу.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання