10.09.2014 5594

Виховна година для студентів факультету агрономії

«…Народ мій є! Народ мій завжди буде!.... »

Саме такими словами Василя Симоненка розпочалася виховна година у студентів 43-ак та 41-аг груп (куратори – доценти  кафедри агрохімії і ґрунтознавства  Олена Черно та  Ігор Прокопчук), на якій студенти могли ознайомитись з історичними віхами становлення української державності та мали змогу переглянути декілька фільмів: «Україна» та «20 кроків до мрії».

Виховна година для студентів факультету агрономії

Історія України – це шлях до незалежності, де кожна подія – крок до омріяної свободи.   Україна – це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею та мудрими, свободолюбивими  людьми.    Україна – це історія народу, який протягом багатьох віків боровся за свою свободу і незалежність. Це його славні сини Петро Сагайдачний, Іван Сірко, Богдан Хмельницький, Максим Залізняк, Іван Мазепа та багато інших, які віддали своє життя за щастя народу. Це й такі відомі всьому світові діячі української культури як Т. Шевченко, Леся Українка, Іван Франко, Олександр Довженко, Марія Заньковецька, Микола Лисенко.

Попри всі труднощі і перепони, українці обов’язково  вбережуть  від загроз  українську державність.  І сьогодні, як ніколи, в серці кожного українця живе наказ великого Кобзаря:

Свою Україну любіть.

Любіть її… во врем'я люте,

В остатню, тяжкую минуту

За неї Господа моліть !