03.04.2013 7040

Виховна година «Імідж ділової людини»

Наприкінці березня для студентів спеціальності «Облік і аудит» було проведено відкриту виховну годину «Імідж ділової людини». До уваги студентів запропоновано цікавий матеріал про значення іміджу в діловій сфері.

Корисні практичні поради щодо влаштування на роботу майбутнім випускникам дала гостя виховної години – заступник комерційного директора з маркетингу ПрАТ «Світ меблів України” – Нижник Лілія Сергіївна.

Виховна година «Імідж ділової людини»

Крім того, кураторами V курсу кафедри обліку і аудиту продемонстровано змістовні презентації на тему:

– «Правила ділового костюму» (Матрос Олена, куратор 53-ом групи);

– «Діловий імідж: важливі дрібнички в деталях» (Аніщенко Галина, куратор 51-ос групи);

– «Чинники формування іміджу» (Жученко Дмитро, куратор 52-ос групи).

Виховна година показала високу активність та зацікавленість молоді в  питаннях формування власного ділового іміджу. Студенти задавали питання та отримали від доповідачів ґрунтовні відповіді. Слухачам було запропоновано відповісти на тестові завдання та висловити власну думку щодо корисності такої зустрічі.

Виховна година «Імідж ділової людини»

За активну участь у проведенні виховної години студенти  Трофімова Оля, Галак Аліна та Кучеренко Катерина нагороджені солодкими призами за високу активність та творчий підхід.

Кафедра обліку і аудиту,

Г.Ю. Аніщенко, О.М. Матрос, Д.Б. Жученко