16.10.2015 7418

Виховна година на факультеті агрономії «Козацтво – слава України»

«Наша дума, наша пісня не вмре, не загине.

От де, люде, наша слава, слава Україні!»

Т. Шевченко

Виховна година на факультеті агрономії «Козацтво – слава України»

Останні півтисячоліття багато вчених, державних і політичних діячів інших країн сприймали козацтво як дивовижний винахід українського національного генія. Упродовж століть козаки були наймогутнішою військово-оборонною і духовною силою, яка звитяжно боролася із загарбницькою політикою сусідніх держав, їхніми мілітаристськими арміями. Саме тому на факультеті агрономії за підтримки працівників Наукової бібліотеки Уманського НУС пройшов виховний захід «Козацтво – слава України».

Виховна година на факультеті агрономії «Козацтво – слава України»

Із доповіддю, присвяченою славному минулому нашого народу  українському козацтву, на виховній годині виступила бібліотекар Наукової бібліотеки Ірина Козлова. З нагоди святкування Дня захисника України в Науковій бібліотеці діє виставка «Козацтво – слава України». На книжковій виставці представлені книги, які розповідають про історію України, надзвичайно багату на героїв і події. До виставки увійшли загальні роботи з історії України, твори сучасників подій, праці істориків та публіцистів.

Широко представлені видання про героїв Козацької України – гетьманів, полковників, сотників, козацьких ватажків – Б. Хмельницького, І. Мазепи, П. Скоропадського, І. Сірка.

Виховна година на факультеті агрономії «Козацтво – слава України»

Студенти факультету агрономії Ліза Омельченко (33-ас), Ілля Купрашвілі (12-а), Олександра Слуцька (12-а), Денис Рогач (12-а), Роман Андрієнко (12-а)  та Богдан Рибонька (12-а) познайомили студентів з історією українського козацтва та біографіями українських гетьманів Байди Вишневецького, Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького, кошового отамана Івана Сірка, переглянули фільм «Історія українського козацтва». А родзинкою заходу став виступ учасників чоловічого ансамблю «Краяни» (керівник Олександр Бердніков),  які хвацько,  енергійно  виконали козацькі пісні.

Виховна година на факультеті агрономії «Козацтво – слава України»

Ми щиро вітаємо всіх, у кого живе дух наших славних предків запорожців, бажаємо здоров’я і нових перемог в ім’я України.

Олена Черно, заступник декана з

виховної роботи факультету агрономії,