17.04.2014 4689

Виховна година на факультеті економіки і підприємництва

Щовівторка представники студентства та викладачі факультету економіки та підприємництва Уманського НУС проводять виховні заходи, вивчаючи проблеми студентства і намічаючи перспективні шляхи їх вирішення та досліджуючи визначні події з життя народу і держави. Нинішнє зібрання проходило у формі круглого столу та стосувалося питань, пов’язаних з проживанням студентів в гуртожитках університету.

На виховному заході були присутні представники студентських колективів кафедр фінансів і кредиту, маркетингу, обліку і аудиту. Присутні заслухали виступ Катерини Бузиновської щодо основних моментів положення «Про учнівський та студентський гуртожиток професійно-технічного та вищого навчального закладу», де висвітлювалися питання надання житлових місць в гуртожитках, оплати за житло та послуги, обов’язки керівництва вищого навчального закладу та адміністрації гуртожитку, правила користування гуртожитком та умови проживання.

Виховна година на факультеті економіки і підприємництва

Надалі виховний захід відбувався у формі питань та пропозицій від студентства – представників, що проживають у гуртожитках № 2, 4, 6. Проблемні питання, що були висвітлені, Рада студентського самоврядування надалі зобов’язується передати адміністрації Уманського НУС та директору студмістечка.

Тетяна Грачова, заступник голови РСС факультету  економіки та підприємництва.