31.03.2014 2194

Виховна година на тему «Законодавство України про корупцію. Поняття корупції»

Викладачами кафедри економіки факультету економіки і підприємництва Уманського НУС було проведено чергову виховну годину для студентів спеціальності «Економіка підприємства» І-V курсів. Тема виховної години – «Законодавство України про корупцію. Поняття корупції».

Метою виховної години було ознайомлення студентів з суттю поняття «корупція», її причинами, наслідками, а також методами.

Україна приєдналася до низки міжнародних конвенцій та угод, які стали у такий спосіб складовою частиною українського законодавства і також містять підстави, санкції та механізми щодо запобігання та боротьбі із корупцією.

В умовах соціально-економічних реформ, які наразі здійснюються в державі, пріоритетними напрямами антикорупційної політики мають стати виявлення та усунення умов, що сприяють або можуть сприяти виникненню корупції, а також запобігання спробам їх створити.

Виховна година на тему «Законодавство України про корупцію. Поняття корупції»

Інна Чернега, доцент кафедри економіки