10.09.2015 4551

Виховна година першокурсників, присвячена екскурсії по території університету

Зміна середовища, нові вимоги до організації діяльності, безпосереднє оточення і контакти — все це впливає на настрій та працездатність першокурсника. Тому дещо підвищена емоційність на початковому етапі перебування в навчальному закладі може бути об’єктивною. Тому з метою ознайомлення студентів першого курсу напряму підготовки «Управління персоналом та економіка праці» з умовами й організацією навчального процесу в Уманському національному університеті садівництва для них було проведено виховну годину територією університету.

Під час екскурсії по території університету першокурсники ознайомилися  зі структурою навчального закладу й основними складовими навчального процесу та отримали поради для успішного навчання й опанування таємницями фахової майстерності.

Студенти першого курсу відвідали структурні підрозділи бібліотеки: відділ наукової обробки літератури та організації каталогів, інформаційно-бібліографічний відділ, зал каталогів і картотек, читальну залу для періодичних видань, читальну залу та абонемент навчальної літератури економічного напряму, абонемент наукової літератури та музейну кімнату «Библіотеки Уманскаго средняго училища садоводства и земледълія», де збережені унікальні та рідкісні видання.

Виховна година першокурсників, присвячена екскурсії по території університету

Також студенти відвідали студентську їдальню, яка відома своїм швидким обслуговуванням і низькими цінами.

Виховна година першокурсників, присвячена екскурсії по території університету

По завершенню екскурсії студенти 11-ЕП групи познайомились із завідувачем профілюючої кафедри економіки, професором, заслуженим працівником сільського господарства України, кандидатом економічних наук Дмитром Семендою, який акцентував увагу першокурсників на тому, що необхідно відповідально ставитися до навчання, адже освіта потребує системної та наполегливої праці.

Оксана Тупчій, викладач кафедри економіки