19.03.2014 6380

Виховна година «ЩАСТЯ –ЦЕ...»

20 березня відзначається Міжнародний день щастя. Факультет менеджменту також вирішив долучитись до цього свята й для студентів спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Туризм» було проведено виховну годину «Щастя – це…».

Кожен розуміє щастя по-своєму. Для когось – це здорові рідні люди, мир в країні та злагода в сім’ї,  для інших – поруч кохана людина та багато вірних друзів. Своє бачення щастя студенти відобразили в малюнках та розповіли про нього. Також майбутні фахівці заслухали доповіді Небелюк Вікторії «Історична довідка походження свята», Швець Сніжани «Щастя очима студентів» та Народової Ірини «Кохання – ось справжнє щастя».

Виховна година «ЩАСТЯ –ЦЕ...»

Наприкінці всі дійшли згоди, що щастя – це відчуття глибокого задоволення та безмежної радості. Отож бажаємо всім бути щасливими щодня!

За матеріалами кураторів Iкурсу

Лідії Клименко та Юлії Зборовської