31.01.2014 4922

Виховна година зі студентами І курсу напряму підготовки "Економіка підприємства"

28 січня 2014 року відбулася перша у ІІ семестрі поточного навчального року виховна година зі студентами 11-е групи.

Куратор групи Інна Чернега привітала студентів зі святами, успішною здачею їх першої сесії в Уманському національному університеті садівництва та початком нового навчального семестру.

В результаті обговорення особливостей сесії, перед студентами було поставлено завдання не лише зберегти, а й підвищити якісні показники успішності, покращити відвідування навчальних занять й активізувати свою навчальну роботу як в аудиторний, так і позааудиторний час.

Інна Чернега,

куратор групи 11-е